100% działania

D.A. Petra rozwija się dzięki dobrowolnym składkom i ofiarom każdego z uczestników spotkań i nabożeństw studenckich, podczas których kwestujemy na rzecz naszych konkretnych potrzeb. Zarówno liderzy, jak i osoby zaangażowane w służbę naszego duszpasterstwa są wolontariuszami i nie pobierają żadnego wynagrodzenia za swoją działalność.

Jak i dlaczego wspierać Petrę?

Duszpasterstwo Akademickie Kościoła Zielonoświątkowego D.A Petra-Polska jest służbą samofinansującą.

Jeśli uważasz, że misja ewangelizacji środowisk akademickich ma sens i sposób, w jaki ją realizujemy przekonuje Cię, jeżeli uważasz, że Ewangelia powinna być zaniesiona do każdego akademika i na każdą uczelnię – możesz realnie wesprzeć naszą pracę dobrowolnym datkiem przekazanym na niżej podane konto. Potrzeb jest wiele: cały czas tworzymy zaplecze naszej służby, a każda ewangelizacja to wydane konkretne pieniądze: na ulotki, na plakaty, na wynajęcie sali koncertowej i zespołów, na zakup materiałów ewangelizacyjnych. Nieustannie rozwijamy naszą wizję, ciągle wyznaczając i realizując kolejne cele. Twoja wpłata będzie cegiełką w dziele głoszenia Dobrej Nowiny wśród studentów.ilu students

Wpłat można dokonywać na konto:

63 1020 1156 0000 7402 0121 2547
Kościół Zielonoświątkowy Zbór Stołeczny
ul. Sienna 68/70
00-825 Warszawa
z dopiskiem: "darowizna DA Petra POLSKA "

Niech Cię Bóg błogosławi!

Nasz Newsletter

Jeśli chcesz, by informacje o spotkaniach i wydarzeniach organizowanych przez Petrę docierały wprost do twojej skrzynki mailowej, zapisz się na naszą listę adresową! W każdej chwili możesz poprawić swoje dane lub wypisać się z listy.

  Petra Gdańsk   |   Petra Gliwice   |   Petra Lublin   |   Petra Szczecin   |   Petra Warszawa  

© 2013 Duszpasterstwo Akademickie Petra, Projekt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

facebook
youtube
twitter