Żywa Woda - DM w Giżycku

środa, 01 sierpień 2012 21:32

Spragnionemu woda na myśli... dlatego studenci z Duszpasterstwa Akademickiego Petra postanowili wykorzystać upalną pogodę i zaproponować przygotować dla mieszkańców Giżycka butelki wody, które ugaszą pragnienie i przyniosą ulgę w upale.

Jednocześnie miał to być symbol Żywej Wody, którą obiecuje Jezus każdemu, kto uwierzy. To, wśród wielu źródeł, z których można dziś czerpać, Źródło godne zaufania! Przesłanie, którym dzielili się studenci, prowokowało wiele ciekawych i ważnych rozmów. Były okazje, by opowiedzieć o swojej własnej relacji z Bogiem i o przygodzie, jaką jest życie z Jezusem. A przy okazji ten bezinteresowny gest serdeczności przełamywał mury i rodził w przechodniach wdzięczność i zaciekawienie.
Akcja Żywa Woda była po raz kolejny jednym z elementów towarzyszących ogólnopolskiej konferencji młodzieżowej "Decydujący Moment".

Byłeś? Widziałeś? Wypowiedz się!

Być może podczas któregoś ze spotkań Bóg dotknął twojego serca, coś się zmieniło.
Może przełamałeś jakieś bariery, zrobiłeś coś po raz pierwszy w życiu.
Nie trzymaj tych przeżyć tylko dla siebie - zainspiruj innych!

  Petra Gdańsk   |   Petra Gliwice   |   Petra Lublin   |   Petra Szczecin   |   Petra Warszawa  

© 2013 Duszpasterstwo Akademickie Petra, Projekt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

facebook
youtube
twitter